OBSAH KOŠÍKU:

Váš košík je prázdný...

košík pokladna

RECKITT BENCKISER HEALTHCARE (UK) LTD., HULL

Produktů:  12 | 45 | 90
 1  | 2 | Další | Poslední

Gaviscon Liquid Peppermint...

Gaviscon Liquid Peppermint por.susp.1x300ml
NAŠE CENA 137 ,-
BĚŽNÁ CENA:159 ,-
UŠETŘÍTE22 ,-

Gaviscon liquid peppermint zmírňuje pálení žáhy, nepříjemné pocity v horní části...

Gaviscon žvýkací tablety tbl.mnd.48

Gaviscon žvýkací tablety tbl.mnd.48
NAŠE CENA 144 ,-
BĚŽNÁ CENA:168 ,-
UŠETŘÍTE24 ,-

Přípravek vytváří ochrannou vrstvu, která plave na povrchu obsahu žaludku. Tato vrtsva...

Nurofen 200mg tbl.obd.12

Nurofen 200mg tbl.obd.12
NAŠE CENA 41 ,-

Nurofen se užívá při mírné až středně silné bolesti hlavy včetně migrény, bolesti zad,...

Nurofen 200mg tbl.obd.24

Nurofen 200mg tbl.obd.24
NAŠE CENA 58 ,-

Nurofen se používá u mírných až středně silných bolestí jako jsou bolesti hlavy (včetně...

Nurofen 400mg tbl.obd.24

Nurofen 400mg tbl.obd.24
NAŠE CENA 72 ,-
BĚŽNÁ CENA:83 ,-
UŠETŘÍTE11 ,-

Nurofen patří mezi léky označované jako analgetika, antipyretika, nesteroidní...

Nurofen pro děti Active 100mg...

Nurofen pro děti Active 100mg por.tbl.dis.12
NAŠE CENA 128 ,-
BĚŽNÁ CENA:149 ,-
UŠETŘÍTE21 ,-

Nurofen pro děti Active obsahuje léčivou látku ibuprofen, která tiší bolest, má...

Nurofen pro děti Jahoda 20mg/ml...

Nurofen pro děti Jahoda 20mg/ml por.sus.200ml II
NAŠE CENA 215 ,-
BĚŽNÁ CENA:256 ,-
UŠETŘÍTE41 ,-

Nurofen pro děti Jahoda se užívá ke snížení horečky (včetně horečky vzniklé po...

Nurofen Rapid 400mg cps.mol.10

Nurofen Rapid 400mg cps.mol.10
NAŠE CENA 74 ,-
BĚŽNÁ CENA:86 ,-
UŠETŘÍTE12 ,-

Přípravek se užívá při mírných až středně silných bolestech jako jsou bolesti hlavy,...

Nurofen Rapid 400mg cps.mol.20 I

Nurofen Rapid 400mg cps.mol.20 I
NAŠE CENA 119 ,-
BĚŽNÁ CENA:135 ,-
UŠETŘÍTE16 ,-

Léčivou látkou přípravku Nurofen Rapid je ibuprofen. Ibuprofen tiší bolest, má...

Nurofen Rapid 400mg cps.mol.30

Nurofen Rapid 400mg cps.mol.30
NAŠE CENA 146 ,-
BĚŽNÁ CENA:170 ,-
UŠETŘÍTE24 ,-

Přípravek se užívá při mírných až středně silných bolestech jako jsou bolesti hlavy,...

Strepfen 8.75mg pastilky 16ks

Strepfen 8.75mg pastilky 16ks
NAŠE CENA 164 ,-
BĚŽNÁ CENA:185 ,-
UŠETŘÍTE21 ,-

Obsahuje flurbiprofen, patřící mezi nesteroidní protizánětlivá léčiva (NSAID). NSAID...

Strepfen 8.75mg pastilky 24ks

Strepfen 8.75mg pastilky 24ks
NAŠE CENA 191 ,-
BĚŽNÁ CENA:229 ,-
UŠETŘÍTE38 ,-

Pastilky Strepfen se užívají k zmírnění bolesti a otoků u zánětlivých a infekčních...

Produktů:  12 | 45 | 90
 1  | 2 | Další | Poslední

NOVINKY

Nezačínejte jaro s chřipkou či nachlazením2.3.2017

Horečka, bolesti v krku, ucpaný nos, kašel, bolesti svalů a kloubů ? To jsou běžné příznaky chřipky a nachlazení. Chřipka a nachlazení patří do skupiny akutních infekčních onemocnění dýchacích cest. Setkáváme se s nimi v průběhu celého roku a jedná se o nejčastější onemocnění, která nás vyřadí z běžného režimu. Léčba spočívá v mírnění příznaků a dostatečném odpočinku. Většinou bychom měli být schopni chřipku a nachlazení zvládnout sami s využitím vhodných volně prodejných léků.

Více »

Produkt:


Množství můžete změnit v pokladně.

OK