OBSAH KOŠÍKU:

Váš košík je prázdný...

košík pokladna

BERLIN-CHEMIE AG ( Menarini Group ), Berlín

Produktů:  12 | 45 | 90
 1  |

Bromhexin Berlin-Chemie 8mg...

Bromhexin Berlin-Chemie 8mg tbl.obd.25x8mg
NAŠE CENA 62 ,-
BĚŽNÁ CENA:63 ,-
UŠETŘÍTE1 ,-

Přípravek se užívá k léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena...

Espumisan cps.50x40mg-blistr

Espumisan cps.50x40mg-blistr
NAŠE CENA 84 ,-
BĚŽNÁ CENA:99 ,-
UŠETŘÍTE15 ,-

Espumisan je léčivý přípravek, který účinně odstraňuje pocit tlaku v břiše, pocit...

Espumisan kapky 100mg/ml...

Espumisan kapky 100mg/ml por.gtt.eml.1x30ml
NAŠE CENA 132 ,-
BĚŽNÁ CENA:156 ,-
UŠETŘÍTE24 ,-

Espumisan je léčivý přípravek, který účinně odstraňuje pocit tlaku v břiše, pocit...

Espumisan kapky 100mg/ml...

Espumisan kapky 100mg/ml por.gtt.eml.1x50ml
NAŠE CENA 193 ,-
BĚŽNÁ CENA:233 ,-
UŠETŘÍTE40 ,-

Espumisan kapky 100Mg/ml 1x50ml léčí příznaky plynatosti (nadýmání a zvýšený odchod...

Espumisan por.cps.mol.100x40mg

Espumisan por.cps.mol.100x40mg
NAŠE CENA 152 ,-
BĚŽNÁ CENA:179 ,-
UŠETŘÍTE27 ,-

Espumisan je léčivý přípravek, který účinně odstraňuje pocit tlaku v břiše, pocit...

Pangrol 20000IU tbl.ent.20 II

Pangrol 20000IU tbl.ent.20 II
NAŠE CENA 114 ,-
BĚŽNÁ CENA:135 ,-
UŠETŘÍTE21 ,-

Pangrol 2000 enterosolventní tablety 20 II je lék,který obsahuje látky podporující...

Pangrol 20000IU tbl.ent.50 II

Pangrol 20000IU tbl.ent.50 II
NAŠE CENA 215 ,-
BĚŽNÁ CENA:259 ,-
UŠETŘÍTE44 ,-

Pangrol 2000 enterosolventní tablety 50 II je lék,který obsahuje látky podporující...

Prostamol Uno cps.30x320mg

Prostamol Uno cps.30x320mg
NAŠE CENA 259 ,-
BĚŽNÁ CENA:315 ,-
UŠETŘÍTE56 ,-

Prostamol uno je určen k léčbě obtíží spojených se zvětšenou prostatou. Je určen všem...

Prostamol Uno cps.60x320mg

Prostamol Uno cps.60x320mg
NAŠE CENA 439 ,-
BĚŽNÁ CENA:529 ,-
UŠETŘÍTE90 ,-

Prostamol uno je určen k léčbě obtíží spojených se zvětšenou prostatou. Je určen všem...

Prostamol Uno cps.mol.90x320mg

Prostamol Uno cps.mol.90x320mg
NAŠE CENA 641 ,-
BĚŽNÁ CENA:758 ,-
UŠETŘÍTE117 ,-

Prostamol uno je určen k léčbě obtíží spojených se zvětšenou prostatou. Je určen všem...

Produktů:  12 | 45 | 90
 1  |

NOVINKY

Nezačínejte jaro s chřipkou či nachlazením2.3.2017

Horečka, bolesti v krku, ucpaný nos, kašel, bolesti svalů a kloubů ? To jsou běžné příznaky chřipky a nachlazení. Chřipka a nachlazení patří do skupiny akutních infekčních onemocnění dýchacích cest. Setkáváme se s nimi v průběhu celého roku a jedná se o nejčastější onemocnění, která nás vyřadí z běžného režimu. Léčba spočívá v mírnění příznaků a dostatečném odpočinku. Většinou bychom měli být schopni chřipku a nachlazení zvládnout sami s využitím vhodných volně prodejných léků.

Více »

Produkt:


Množství můžete změnit v pokladně.

OK