OBSAH KOŠÍKU:

Váš košík je prázdný...

košík pokladna

ALIUD PHARMA GMBH & CO.KG, LAICHINGEN

Produktů:  12 | 45 | 90
První | Předchozí | 1 |  2  | 3 | Další | Poslední

Ibuprofen AL 400 400mg tbl.flm.100

Ibuprofen AL 400 400mg tbl.flm.100
NAŠE CENA 125 ,-
BĚŽNÁ CENA:150 ,-
UŠETŘÍTE25 ,-

Ibuprofen AL je protizánětlivý léčivý přípravek, který snižuje horečku a ulevuje od...

Ibuprofen AL 400 400mg tbl.flm.30

Ibuprofen AL 400 400mg tbl.flm.30
NAŠE CENA 57 ,-
BĚŽNÁ CENA:59 ,-
UŠETŘÍTE2 ,-

Ibuprofen AL je protizánětlivý léčivý přípravek, který snižuje horečku a ulevuje od...

Ibuprofen AL 400 400mg tbl.flm.50

Ibuprofen AL 400 400mg tbl.flm.50
NAŠE CENA 70 ,-
BĚŽNÁ CENA:83 ,-
UŠETŘÍTE13 ,-

Ibuprofen AL je protizánětlivý léčivý přípravek, který snižuje horečku a ulevuje od...

Lactulose AL Sirup por.sir.1x200ml

Lactulose AL Sirup por.sir.1x200ml
NAŠE CENA 100 ,-
BĚŽNÁ CENA:120 ,-
UŠETŘÍTE20 ,-

Osmoticky působící laxativum. Laktulosa se ve střevech prakticky nevstřebává, ale...

Lactulose AL Sirup por.sir.1x500ml

Lactulose AL Sirup por.sir.1x500ml
NAŠE CENA 152 ,-
BĚŽNÁ CENA:183 ,-
UŠETŘÍTE31 ,-

Zácpa, kterou není možné upravit stravou s vysokým podílem vlákniny a jinými běžnými...

NAC AL 600 Šumivé Tablety...

NAC AL 600 Šumivé Tablety por.tbl.eff.10x600mg
NAŠE CENA 79 ,-
BĚŽNÁ CENA:109 ,-
UŠETŘÍTE30 ,-

Lék k uvolněrú vazkého hlenu při akutních a chronických onemocněních dýchacích cest....

NAC AL 600 Šumivé Tablety...

NAC AL 600 Šumivé Tablety por.tbl.eff.20x600mg
NAŠE CENA 149 ,-
BĚŽNÁ CENA:199 ,-
UŠETŘÍTE50 ,-

Lék k uvolněrú vazkého hlenu při akutních a chronických onemocněních dýchacích cest....

NAC AL 600 tbl.eff.10 (1x10)

NAC AL 600 tbl.eff.10 (1x10)
NAŠE CENA 86 ,-
BĚŽNÁ CENA:103 ,-
UŠETŘÍTE17 ,-

Acetylcystein, léčivá látka přípravku NAC AL, zkapalňuje hustý hlen v průduškách a...

NAC AL 600 tbl.eff.20 (2x10)

NAC AL 600 tbl.eff.20 (2x10)
NAŠE CENA 161 ,-
BĚŽNÁ CENA:193 ,-
UŠETŘÍTE32 ,-

Acetylcystein, léčivá látka přípravku NAC AL, zkapalňuje hustý hlen v průduškách a...

Nasenspray AL spr.nas.1x10ml/10mg

Nasenspray AL spr.nas.1x10ml/10mg
NAŠE CENA 77 ,-
BĚŽNÁ CENA:92 ,-
UŠETŘÍTE15 ,-

Přípravek se používá při akutní rýmě, při náhlé rýmě s bohatou řídkou sekrecí z nosu, a...

Piracetam AL 1200 por.tbl.flm.30x1200mg

Piracetam AL 1200 por.tbl.flm.30x1200mg
NAŠE CENA 69 ,-
BĚŽNÁ CENA:99 ,-
UŠETŘÍTE30 ,-

Přípravek je určen k podpůrné léčbě příznaků organických onemocnění mozku v rámci léčby...

Piracetam AL 1200 por.tbl.flm.60x1200mg

Piracetam AL 1200 por.tbl.flm.60x1200mg
NAŠE CENA 179 ,-
BĚŽNÁ CENA:220 ,-
UŠETŘÍTE41 ,-

Přípravek je určen k podpůrné léčbě příznaků organických onemocnění mozku v rámci léčby...

Produktů:  12 | 45 | 90
První | Předchozí | 1 |  2  | 3 | Další | Poslední

NOVINKY

Nezačínejte jaro s chřipkou či nachlazením2.3.2017

Horečka, bolesti v krku, ucpaný nos, kašel, bolesti svalů a kloubů ? To jsou běžné příznaky chřipky a nachlazení. Chřipka a nachlazení patří do skupiny akutních infekčních onemocnění dýchacích cest. Setkáváme se s nimi v průběhu celého roku a jedná se o nejčastější onemocnění, která nás vyřadí z běžného režimu. Léčba spočívá v mírnění příznaků a dostatečném odpočinku. Většinou bychom měli být schopni chřipku a nachlazení zvládnout sami s využitím vhodných volně prodejných léků.

Více »

Produkt:


Množství můžete změnit v pokladně.

OK