OBSAH KOŠÍKU:

Váš košík je prázdný...

košík pokladna

kašel

Produktů:  12 | 45 | 90
První | Předchozí | 1 |  2  | 3 | Další | Poslední

Bromhexin KM 8mg/ml por.gtt.sol.1x50ml

Bromhexin KM 8mg/ml por.gtt.sol.1x50ml
NAŠE CENA 117 ,-
BĚŽNÁ CENA:129 ,-
UŠETŘÍTE12 ,-

Sekretolytická terapie při akutních a chronických průduškových a plicních onemocněních,...

Bronchipret Potahované Tablety...

Bronchipret Potahované Tablety tbl.obd.20
NAŠE CENA 157 ,-
BĚŽNÁ CENA:172 ,-
UŠETŘÍTE15 ,-

Rostlinný lék na léčbu zánětlivých onemocnění dýchacích cest pro dospělé a děti starší...

Bronchipret Tymián a Břečťan sirup...

Bronchipret Tymián a Břečťan sirup por.sir.1x50ml
NAŠE CENA 138 ,-
BĚŽNÁ CENA:152 ,-
UŠETŘÍTE14 ,-

Bronchipret tymián a břečťan sirup je rostlinný lék na léčbu zánětlivých onemocnění...

Ditustat 22mg/ml por.gtt.sol.1x50ml

Ditustat 22mg/ml por.gtt.sol.1x50ml
NAŠE CENA 178 ,-
BĚŽNÁ CENA:199 ,-
UŠETŘÍTE21 ,-

Ditustat, perorální kapky, roztok je léčivý přípravek k vnitřnímu užití pro děti od 6...

Hedelix s.a. gtt.1x50ml

Hedelix s.a. gtt.1x50ml
NAŠE CENA 127 ,-
BĚŽNÁ CENA:140 ,-
UŠETŘÍTE13 ,-

Tradiční rostlinný léčivý přípravek používaný k podpůrné léčbě jako expektorans při...

Hedelix sirup por.sol.1x100ml/2g (KWM)

Hedelix sirup por.sol.1x100ml/2g (KWM)
NAŠE CENA 170 ,-
BĚŽNÁ CENA:188 ,-
UŠETŘÍTE18 ,-

Tradiční rostlinný léčivý přípravek užívaný k podpůrné léčbě jako expektorans při kašli...

Kaloba 20mg por.tbl.flm. 21x20mg

Kaloba 20mg por.tbl.flm. 21x20mg
NAŠE CENA 182 ,-
BĚŽNÁ CENA:204 ,-
UŠETŘÍTE22 ,-

Kaloba 20 mg je fytofarmakum (rostlinný lék). Jeho účinnou látkou je vysušený extrakt z...

Kaloba por.gtt.sol.1x20ml

Kaloba por.gtt.sol.1x20ml
NAŠE CENA 138 ,-
BĚŽNÁ CENA:152 ,-
UŠETŘÍTE14 ,-

Rostlinný výtažek ve formě kapek, je zařazen mezi léky proti kašli a nachlazení....

Kaloba por.gtt.sol.1x50ml

Kaloba por.gtt.sol.1x50ml
NAŠE CENA 315 ,-
BĚŽNÁ CENA:350 ,-
UŠETŘÍTE35 ,-

Rostlinný výtažek ve formě kapek, je zařazen mezi léky proti kašli a nachlazení....

Levopront 60mg/ml por.gtt.sol.15ml

Levopront 60mg/ml por.gtt.sol.15ml
NAŠE CENA 172 ,-
BĚŽNÁ CENA:189 ,-
UŠETŘÍTE17 ,-

Přípravek patří mezi antitusika, což jsou látky tlumící kašel. Léčivá látka...

Levopront 6mg/ml sir.1x120ml

Levopront 6mg/ml sir.1x120ml
NAŠE CENA 172 ,-
BĚŽNÁ CENA:189 ,-
UŠETŘÍTE17 ,-

Přípravek patří mezi antitusika, což jsou látky tlumící kašel. Léčivá látka...

Mucoplant Eukalyptový balzám...

Mucoplant Eukalyptový balzám ung./inh.vap.1x50g
NAŠE CENA 204 ,-
BĚŽNÁ CENA:228 ,-
UŠETŘÍTE24 ,-

Přípravek se používá jako podpůrná léčba při onemocnění dýchacích cest ke vtírání na...

Produktů:  12 | 45 | 90
První | Předchozí | 1 |  2  | 3 | Další | Poslední

NOVINKY

Nezačínejte jaro s chřipkou či nachlazením2.3.2017

Horečka, bolesti v krku, ucpaný nos, kašel, bolesti svalů a kloubů ? To jsou běžné příznaky chřipky a nachlazení. Chřipka a nachlazení patří do skupiny akutních infekčních onemocnění dýchacích cest. Setkáváme se s nimi v průběhu celého roku a jedná se o nejčastější onemocnění, která nás vyřadí z běžného režimu. Léčba spočívá v mírnění příznaků a dostatečném odpočinku. Většinou bychom měli být schopni chřipku a nachlazení zvládnout sami s využitím vhodných volně prodejných léků.

Více »

Produkt:


Množství můžete změnit v pokladně.

OK