OBSAH KOŠÍKU:

Váš košík je prázdný...

košík pokladna

kašel

Produktů:  12 | 45 | 90
 1  |

ACC Long tbl.eff.10x600mg

ACC Long tbl.eff.10x600mg
NAŠE CENA 132 ,-
BĚŽNÁ CENA:147 ,-
UŠETŘÍTE15 ,-

Šumivé tablety s vůní po ostružinách. Léčivá látka acetylcystein rozpouští všechny...

ACC Long tbl.eff.20x600mg

ACC Long tbl.eff.20x600mg
NAŠE CENA 197 ,-
BĚŽNÁ CENA:219 ,-
UŠETŘÍTE22 ,-

Šumivé tablety s vůní po ostružinách. Léčivá látka acetylcystein rozpouští všechny...

Ambrobene 15mg/5ml sir.1x100ml

Ambrobene 15mg/5ml sir.1x100ml
NAŠE CENA 90 ,-
BĚŽNÁ CENA:100 ,-
UŠETŘÍTE10 ,-

Přípravek usnadňuje odkašlávání a zřeďuje hlen. Má i ochranný účinek na sliznici...

Ambrobene sol.100ml 7.5mg/ml

Ambrobene sol.100ml 7.5mg/ml
NAŠE CENA 90 ,-
BĚŽNÁ CENA:100 ,-
UŠETŘÍTE10 ,-

Přípravek usnadňuje odkašlávání a zřeďuje hlen. Má i ochranný účinek na sliznici...

Ambrobene sol.40ml 7.5mg/ml

Ambrobene sol.40ml 7.5mg/ml
NAŠE CENA 63 ,-
BĚŽNÁ CENA:70 ,-
UŠETŘÍTE7 ,-

Přípravek usnadňuje odkašlávání a zřeďuje hlen. Má i ochranný účinek na sliznici...

Ambrobene tbl.20x30mg

Ambrobene tbl.20x30mg
NAŠE CENA 64 ,-
BĚŽNÁ CENA:65 ,-
UŠETŘÍTE1 ,-

Přípravek usnadňuje odkašlávání a zřeďuje hlen. Má i ochranný účinek na sliznici...

Biotussil por.gtt.sol.1x100ml

Biotussil por.gtt.sol.1x100ml
NAŠE CENA 119 ,-
BĚŽNÁ CENA:149 ,-
UŠETŘÍTE30 ,-

Pomocný lék při akutních a chronických onemocněních dýchacích cest včetně rýmy a zánětů...

Bromhexin - Egis sol.1x60ml/120mg

Bromhexin - Egis sol.1x60ml/120mg
NAŠE CENA 102 ,-
BĚŽNÁ CENA:113 ,-
UŠETŘÍTE11 ,-

Přípravek se používá k usnadnění vykašlávání hlenů při akutním onemocnění horních...

Bromhexin 12 KM-kapky por.gtt.sol.30ml

Bromhexin 12 KM-kapky por.gtt.sol.30ml
NAŠE CENA 104 ,-
BĚŽNÁ CENA:115 ,-
UŠETŘÍTE11 ,-

Přípravek je indikován jako expectorans a mukolytikum. Sekretolytická terapie při...

Bromhexin 8 KM kapky gtt.1x100ml 8mg/ml

Bromhexin 8 KM kapky gtt.1x100ml 8mg/ml
NAŠE CENA 171 ,-
BĚŽNÁ CENA:190 ,-
UŠETŘÍTE19 ,-

Sekretolytická terapie při akutních a chronických průduškových a plicních onemocněních,...

Bromhexin 8 KM kapky gtt.1x20ml 8mg/ml

Bromhexin 8 KM kapky gtt.1x20ml 8mg/ml
NAŠE CENA 64 ,-
BĚŽNÁ CENA:66 ,-
UŠETŘÍTE2 ,-

Sekretolytická terapie při akutních a chronických průduškových a plicních onemocněních,...

Bromhexin 8 KM kapky gtt.1x50ml 8mg/ml

Bromhexin 8 KM kapky gtt.1x50ml 8mg/ml
NAŠE CENA 95 ,-
BĚŽNÁ CENA:105 ,-
UŠETŘÍTE10 ,-

Sekretolytická terapie při akutních a chronických průduškových a plicních onemocněních,...

Bromhexin Berlin-Chemie 12mg/ml...

Bromhexin Berlin-Chemie 12mg/ml por.gtt.sol.30ml
NAŠE CENA 59 ,-
BĚŽNÁ CENA:94 ,-
UŠETŘÍTE35 ,-

Přípravek se užívá k léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena...

Bromhexin Berlin-Chemie 8mg...

Bromhexin Berlin-Chemie 8mg tbl.obd.25x8mg
NAŠE CENA 62 ,-
BĚŽNÁ CENA:63 ,-
UŠETŘÍTE1 ,-

Přípravek se užívá k léčení všech onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena...

Bronchipret Potahované Tablety...

Bronchipret Potahované Tablety tbl.obd.20
NAŠE CENA 125 ,-
BĚŽNÁ CENA:139 ,-
UŠETŘÍTE14 ,-

Rostlinný lék na léčbu zánětlivých onemocnění dýchacích cest pro dospělé a děti starší...

Bronchipret Tymián a Břečťan sirup...

Bronchipret Tymián a Břečťan sirup por.sir.1x50ml
NAŠE CENA 117 ,-
BĚŽNÁ CENA:130 ,-
UŠETŘÍTE13 ,-

Bronchipret tymián a břečťan sirup je rostlinný lék na léčbu zánětlivých onemocnění...

Hedelix s.a. gtt.1x20ml

Hedelix s.a. gtt.1x20ml
NAŠE CENA 73 ,-
BĚŽNÁ CENA:81 ,-
UŠETŘÍTE8 ,-

Tradiční rostlinný léčivý přípravek používaný k podpůrné léčbě jako expektorans při...

Hedelix s.a. gtt.1x50ml

Hedelix s.a. gtt.1x50ml
NAŠE CENA 116 ,-
BĚŽNÁ CENA:129 ,-
UŠETŘÍTE13 ,-

Tradiční rostlinný léčivý přípravek používaný k podpůrné léčbě jako expektorans při...

Hedelix sirup por.sol.1x100ml/2g (KWM)

Hedelix sirup por.sol.1x100ml/2g (KWM)
NAŠE CENA 150 ,-
BĚŽNÁ CENA:166 ,-
UŠETŘÍTE16 ,-

Tradiční rostlinný léčivý přípravek užívaný k podpůrné léčbě jako expektorans při kašli...

Kaloba 20mg por.tbl.flm. 21x20mg

Kaloba 20mg por.tbl.flm. 21x20mg
NAŠE CENA 181 ,-
BĚŽNÁ CENA:201 ,-
UŠETŘÍTE20 ,-

Kaloba 20 mg je fytofarmakum (rostlinný lék). Jeho účinnou látkou je vysušený extrakt z...

Kaloba por.gtt.sol.1x20ml

Kaloba por.gtt.sol.1x20ml
NAŠE CENA 142 ,-
BĚŽNÁ CENA:158 ,-
UŠETŘÍTE16 ,-

Rostlinný výtažek ve formě kapek, je zařazen mezi léky proti kašli a nachlazení....

Kaloba por.gtt.sol.1x50ml

Kaloba por.gtt.sol.1x50ml
NAŠE CENA 287 ,-
BĚŽNÁ CENA:316 ,-
UŠETŘÍTE29 ,-

Rostlinný výtažek ve formě kapek, je zařazen mezi léky proti kašli a nachlazení....

Levopront 6mg/ml sir.120ml

Levopront 6mg/ml sir.120ml
NAŠE CENA 138 ,-
BĚŽNÁ CENA:153 ,-
UŠETŘÍTE15 ,-

Levodropropizin – léčivá látka Levopront sirup má tlumící účinek na kašel bez ovlivnění...

Levopront kapky por.gtt.sol.1x15ml II

Levopront kapky por.gtt.sol.1x15ml II
NAŠE CENA 115 ,-
BĚŽNÁ CENA:127 ,-
UŠETŘÍTE12 ,-

Léčivá látka levodropropizin obsažená v přípravku Levopront kapky patří mezi...

Mucoplant Eukalyptový balzám...

Mucoplant Eukalyptový balzám ung./inh.vap.1x50g
NAŠE CENA 176 ,-
BĚŽNÁ CENA:196 ,-
UŠETŘÍTE20 ,-

Přípravek se používá jako podpůrná léčba při onemocnění dýchacích cest ke vtírání na...

Prospan sirup 100ml

Prospan sirup 100ml
NAŠE CENA 159 ,-
BĚŽNÁ CENA:177 ,-
UŠETŘÍTE18 ,-

Přípravek PROSPAN jako účinnou složku obsahuje výtažek z listů břečťanu, který uvolňuje...

Robitussin Antitussi.suchý...

Robitussin Antitussi.suchý kaš.7.5mg/5ml sir.100ml
NAŠE CENA 151 ,-
BĚŽNÁ CENA:168 ,-
UŠETŘÍTE17 ,-

Antitusikum ke zmírnění úporného suchého kašle. Sirup. Čirá červená tekutina s...

Robitussin Junior suchý...

Robitussin Junior suchý drážd.kaš.3.75mg/5ml 100ml
NAŠE CENA 125 ,-
BĚŽNÁ CENA:139 ,-
UŠETŘÍTE14 ,-

Sirup - Čirá červená tekutina s charakteristickou vůní a chutí višní. Antitusikum ke...

Sinupret Forte por.tbl.obd.20

Sinupret Forte por.tbl.obd.20
NAŠE CENA 179 ,-
BĚŽNÁ CENA:199 ,-
UŠETŘÍTE20 ,-

Obalované tablety pro léčbu akutních a chronických zánětů paranasálních dutin a...

Sinupret gtt.1x50ml

Sinupret gtt.1x50ml
NAŠE CENA 129 ,-
BĚŽNÁ CENA:144 ,-
UŠETŘÍTE15 ,-

Přípravek se užívá při akutních a chronických zánětech vedlejších dutin nosních a...

Sinupret por.gtt.sol.1x100ml

Sinupret por.gtt.sol.1x100ml
NAŠE CENA 181 ,-
BĚŽNÁ CENA:201 ,-
UŠETŘÍTE20 ,-

Přípravek se užívá při akutních a chronických zánětech vedlejších dutin nosních a...

Stoptussin por.gtt.sol.1x25ml

Stoptussin por.gtt.sol.1x25ml
NAŠE CENA 104 ,-
BĚŽNÁ CENA:115 ,-
UŠETŘÍTE11 ,-

Přípravek je určen k léčbě suchého, dráždivého, obtížně ztišitelného kašle různého...

Stoptussin por.gtt.sol.1x50ml pip.

Stoptussin por.gtt.sol.1x50ml pip.
NAŠE CENA 149 ,-
BĚŽNÁ CENA:165 ,-
UŠETŘÍTE16 ,-

Přípravek je určen k léčbě suchého, dráždivého, obtížně ztišitelného kašle různého...

Stoptussin sirup por.sir. 1x180ml + pip.

Stoptussin sirup por.sir. 1x180ml + pip.
NAŠE CENA 149 ,-
BĚŽNÁ CENA:165 ,-
UŠETŘÍTE16 ,-

Přípravek tlumí dráždění ke kašli, mění skladbu průduškového hlenu a usnadňuje tak jeho...

Stoptussin sirup por.sir.1x100ml + pip.

Stoptussin sirup por.sir.1x100ml + pip.
NAŠE CENA 104 ,-
BĚŽNÁ CENA:115 ,-
UŠETŘÍTE11 ,-

Přípravek tlumí dráždění ke kašli, mění skladbu průduškového hlenu a usnadňuje tak jeho...

Stoptussin tablety por.tbl.nob.20

Stoptussin tablety por.tbl.nob.20
NAŠE CENA 108 ,-
BĚŽNÁ CENA:120 ,-
UŠETŘÍTE12 ,-

Přípravek je určen k léčbě suchého, dráždivého, obtížně ztišitelného kašle různého...

Tussin por.gtt.sol.1x25ml

Tussin por.gtt.sol.1x25ml
NAŠE CENA 81 ,-
BĚŽNÁ CENA:90 ,-
UŠETŘÍTE9 ,-

Přípravek se používá k léčbě suchého, dráždivého a obtížně ztišitelného kašle při...

Produktů:  12 | 45 | 90
 1  |

NOVINKY

Nezačínejte jaro s chřipkou či nachlazením2.3.2017

Horečka, bolesti v krku, ucpaný nos, kašel, bolesti svalů a kloubů ? To jsou běžné příznaky chřipky a nachlazení. Chřipka a nachlazení patří do skupiny akutních infekčních onemocnění dýchacích cest. Setkáváme se s nimi v průběhu celého roku a jedná se o nejčastější onemocnění, která nás vyřadí z běžného režimu. Léčba spočívá v mírnění příznaků a dostatečném odpočinku. Většinou bychom měli být schopni chřipku a nachlazení zvládnout sami s využitím vhodných volně prodejných léků.

Více »

Produkt:


Množství můžete změnit v pokladně.

OK