OBSAH KOŠÍKU:

Váš košík je prázdný...

košík pokladna

Potřebuji něco na ...

Produktů:  12 | 45 | 90
 1  | 2 | 3 | 4 | Další | Poslední

ACC Long por.tbl.eff.20x600mg

ACC Long por.tbl.eff.20x600mg
NAŠE CENA 177 ,-
BĚŽNÁ CENA:202 ,-
UŠETŘÍTE25 ,-

ACC LONG je mukolytikum. Léčivá látka acetylcystein rozpouští všechny složky, které...

ActiMaris Sensitiv roztok výplach a...

ActiMaris Sensitiv roztok výplach a hoj.ran 300ml
NAŠE CENA 361 ,-
BĚŽNÁ CENA:387 ,-
UŠETŘÍTE26 ,-

Přírodní produkt obsahující aktivní kyslík, mořskou sůl a ionizovanou vodu. Vhodný na...

Acylpyrin 500mg tbl.nob. 10x500mg

Acylpyrin 500mg tbl.nob. 10x500mg
NAŠE CENA 32 ,-
BĚŽNÁ CENA:37 ,-
UŠETŘÍTE5 ,-

Acylpyrin je přípravek, který se užívá při horečce a bolesti, hlavně při akutních...

Apo-Ibuprofen 400mg tbl.flm.30x400mg

Apo-Ibuprofen 400mg tbl.flm.30x400mg
NAŠE CENA 49 ,-
BĚŽNÁ CENA:72 ,-
UŠETŘÍTE23 ,-

Přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum), který působí proti zánětu,...

Apo-Ibuprofen Rapid 400mg...

Apo-Ibuprofen Rapid 400mg por.cps.mol.10x400mg
NAŠE CENA 56 ,-
BĚŽNÁ CENA:64 ,-
UŠETŘÍTE8 ,-

Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules obsahuje léčivou látku ibuprofen....

Aspirin C por.tbl.eff.20

Aspirin C por.tbl.eff.20
NAŠE CENA 169 ,-
BĚŽNÁ CENA:215 ,-
UŠETŘÍTE46 ,-

Přípravek snižuje tvorbu prostaglandinů, a tím působí proti bolesti, snižuje horečku a...

Ataralgin por.tbl.nob.20

Ataralgin por.tbl.nob.20
NAŠE CENA 75 ,-
BĚŽNÁ CENA:88 ,-
UŠETŘÍTE13 ,-

Ataralgin je složený přípravek s protibolestivým účinkem obsahující paracetamol,...

AVENE Sun Tyčinka na rty SPF30 3g

AVENE Sun Tyčinka na rty SPF30 3g
NAŠE CENA 243 ,-
BĚŽNÁ CENA:255 ,-
UŠETŘÍTE12 ,-

Tyčinka na rty s ochranným faktorem 30 se vyznačuje vysokou ochrannou, je hypoalergenní...

Balzám na rty Helle OF 20 Aloe Vera 3.7g

Balzám na rty Helle OF 20 Aloe Vera 3.7g
NAŠE CENA 50 ,-
BĚŽNÁ CENA:52 ,-
UŠETŘÍTE2 ,-

Balzám na rty Helle řady Active Care rtěnkovitého tvaru s ochranným faktorem UV 20 a...

BIODERMA Photoderm KID Opalovací pěna...

BIODERMA Photoderm KID Opalovací pěna SPF50+ 150ml
NAŠE CENA 434 ,-
BĚŽNÁ CENA:457 ,-
UŠETŘÍTE23 ,-

BIODERMA Photoderm KID Opalovací pěna pro děti SPF 50+ 150 ml: Maximální solární...

BIODERMA Photoderm KID Sprej SPF 50+...

BIODERMA Photoderm KID Sprej SPF 50+ 200 ml
NAŠE CENA 508 ,-
BĚŽNÁ CENA:535 ,-
UŠETŘÍTE27 ,-

Photoderm Kid je sprej s maximální sluneční ochranou SPF50+ (UVA ochrana 36) s...

BIODERMA Photoderm MAX Aquafluid...

BIODERMA Photoderm MAX Aquafluid neutr.SPF50 40ml
NAŠE CENA 462 ,-
BĚŽNÁ CENA:486 ,-
UŠETŘÍTE24 ,-

BIODERMA Photoderm MAX Aquafluid SPF 50+ 40 ml je maximální solární ochrana pro pleť...

Produktů:  12 | 45 | 90
 1  | 2 | 3 | 4 | Další | Poslední

NOVINKY

Nezačínejte jaro s chřipkou či nachlazením2.3.2017

Horečka, bolesti v krku, ucpaný nos, kašel, bolesti svalů a kloubů ? To jsou běžné příznaky chřipky a nachlazení. Chřipka a nachlazení patří do skupiny akutních infekčních onemocnění dýchacích cest. Setkáváme se s nimi v průběhu celého roku a jedná se o nejčastější onemocnění, která nás vyřadí z běžného režimu. Léčba spočívá v mírnění příznaků a dostatečném odpočinku. Většinou bychom měli být schopni chřipku a nachlazení zvládnout sami s využitím vhodných volně prodejných léků.

Více »

Produkt:


Množství můžete změnit v pokladně.

OK