OBSAH KOŠÍKU:

Váš košík je prázdný...

košík pokladna

Analgetica,antipyretica

Produktů:  12 | 45 | 90
První | Předchozí |  2  | 36 Další | Poslední

Aspirin C Forte 800mg/480mg tbl.eff.10

Aspirin C Forte 800mg/480mg tbl.eff.10
NAŠE CENA 274 ,-
BĚŽNÁ CENA:304 ,-
UŠETŘÍTE30 ,-

Aspirin C Forte šumivé tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou, která zmírňuje...

Ataralgin 325mg/130mg/70mg tbl.nob.20

Ataralgin 325mg/130mg/70mg tbl.nob.20
NAŠE CENA 112 ,-
BĚŽNÁ CENA:123 ,-
UŠETŘÍTE11 ,-

Ataralgin je složený přípravek s protibolestivým účinkem obsahující paracetamol,...

Brufen Combi 500mg/200mg tbl.flm.20

Brufen Combi 500mg/200mg tbl.flm.20
NAŠE CENA 98 ,-
BĚŽNÁ CENA:107 ,-
UŠETŘÍTE9 ,-

Brufen Combi je indikován u dospělých ke krátkodobé symptomatické léčbě mírné až...

Coldrex Horký náp.Citron...

Coldrex Horký náp.Citron 750mg/10mg/60mg sol.10 II
NAŠE CENA 237 ,-
BĚŽNÁ CENA:265 ,-
UŠETŘÍTE28 ,-

Lék ve formě horkého nápoje proti chřipce a nachlazení. Snižuje horečku, tlumí bolesti...

Coldrex Horký nápoj Cit.med...

Coldrex Horký nápoj Cit.med 750mg/10mg/60mg scc.10
NAŠE CENA 224 ,-
BĚŽNÁ CENA:250 ,-
UŠETŘÍTE26 ,-

Lék ve formě horkého nápoje proti chřipce a nachlazení. Snižuje horečku, tlumí bolesti...

Coldrex Horký nápoj Citron...

Coldrex Horký nápoj Citron por.plv.sol.scc.14
NAŠE CENA 263 ,-
BĚŽNÁ CENA:292 ,-
UŠETŘÍTE29 ,-

Lék ve formě horkého nápoje proti chřipce a nachlazení. Snižuje horečku, tlumí bolesti...

Coldrex Junior Citron por.plv.sol.scc.10

Coldrex Junior Citron por.plv.sol.scc.10
NAŠE CENA 181 ,-
BĚŽNÁ CENA:203 ,-
UŠETŘÍTE22 ,-

Lék ve formě horkého nápoje proti chřipce a nachlazení určený pro děti ve věku od 6 do...

Coldrex MAXGrip Citron...

Coldrex MAXGrip Citron 1000mg/10mg/40mg sol.10 I
NAŠE CENA 248 ,-
BĚŽNÁ CENA:276 ,-
UŠETŘÍTE28 ,-

Lék ve formě horkého nápoje proti chřipce a nachlazení. Snižuje horečku, tlumí bolesti...

Coldrex MAXGrip Lesní ovoce...

Coldrex MAXGrip Lesní ovoce por.plv.sol.10 II
NAŠE CENA 248 ,-
BĚŽNÁ CENA:276 ,-
UŠETŘÍTE28 ,-

Lék ve formě horkého nápoje proti chřipce a nachlazení. Snižuje horečku, tlumí bolesti...

Coldrex MAXGrip Lesní ovoce...

Coldrex MAXGrip Lesní ovoce por.plv.sol.14
NAŠE CENA 292 ,-
BĚŽNÁ CENA:324 ,-
UŠETŘÍTE32 ,-

Lék ve formě horkého nápoje proti chřipce a nachlazení. Snižuje horečku, tlumí bolesti...

Dexoket 25mg granule por.gra.sol.10x25mg

Dexoket 25mg granule por.gra.sol.10x25mg
NAŠE CENA 91 ,-
BĚŽNÁ CENA:100 ,-
UŠETŘÍTE9 ,-

Dexoket 10x25mg granule pro perorální roztok je lék proti bolesti.Užívá se ke...

Dexoket 25mg tbl.flm.10x25mg II

Dexoket 25mg tbl.flm.10x25mg II
NAŠE CENA 83 ,-
BĚŽNÁ CENA:91 ,-
UŠETŘÍTE8 ,-

Symptomatická léčba bolesti mírné až střední intenzity, jako je muskuloskeletální...

Produktů:  12 | 45 | 90
První | Předchozí |  2  | 36 Další | Poslední

NOVINKY

Nezačínejte jaro s chřipkou či nachlazením2.3.2017

Horečka, bolesti v krku, ucpaný nos, kašel, bolesti svalů a kloubů ? To jsou běžné příznaky chřipky a nachlazení. Chřipka a nachlazení patří do skupiny akutních infekčních onemocnění dýchacích cest. Setkáváme se s nimi v průběhu celého roku a jedná se o nejčastější onemocnění, která nás vyřadí z běžného režimu. Léčba spočívá v mírnění příznaků a dostatečném odpočinku. Většinou bychom měli být schopni chřipku a nachlazení zvládnout sami s využitím vhodných volně prodejných léků.

Více »

Produkt:


Množství můžete změnit v pokladně.

OK